"www.haberkantini.com" Sürpriz Perisi bir ilke daha imza atıyor

Türkiye’de ilk kez bir tiyatro sahnesini sürpriz bir evlilik teklifi için düzenleyecek olan şirket, 26 Kasım 2010 Cuma günü saat 20.15’de 40 dakikalık özel bir tiyatro oyunuyla Taksim Muammer Karaca Tiyatrosu perdelerinin bu evlilik teklifi için açılmasını sağlayacak.

Sürpriz evlilik teklifinde bulunacak olan takdir Bey ve bu tekliften ancak oyun sonunda haberdar olacak olan kız arkadaşı için özel olarak hazırlanan ve “El ele büyüttük sevgimizi” adı verilen oyunda profesyonel tiyatrocular görev alacak. Oyuncular, sahnede söz konusu çiftin tanışmalarından teklif aşamasına kadar geçen aşk hikayelerini canlandıracaklar.

Sevgilisiyle bir tiyatro oyununu izlemeye geldiğini düşünen Neslihan Hanım, performans sırasında kendisine tanıdık gelen diyalog ve sahnelerden “bir şeyler oluyor ama ne” sorusunu kendisine yöneltse de, oyun biter bitmez her şeyin gerçekten bir oyun olduğunu ve bir evlilik teklifi ile karşı karşıya bulunduğunu anlayıp hayatının bu en büyük ve anlamlı sürpriziyle mutlu ve duygusal anlar yaşayacak.

Organizasyon için oyun afişlerinden, bu büyük mutluluğa şahit olacak seyircilerin davet edilmelerine kadar tüm ayrıntıları planlayan Sürpriz Perisi Organizasyon ve Danışmanlık Şirketi, sürprizleriyle günlük koşuşturma ve iş yoğunluğu içerisinde plan yapmaya ve uygulamaya zaman bulamayan kişilere özgün ve yaratıcı yaklaşımlar sunmaya devam edecek.

Kaynak : Haber Kantini